СЕКОГАШ  ИЗНЕНАДУВА

СЕКОГАШ ИЗНЕНАДУВА.

MINI COUNTRYMAN НА 4 РАТИ x 7.700 € БЕЗ КАМАТА

 

МINI секогаш не изненадува, а сега е вистинско време за изненадувања и предизвици. Изненадувачки забавен, изненадувачки простран, изненадувачки фамилијарeн новиот MINI Countryman сега е изненадувачки достапен!

На 4 рати x 7.700 € без камата

За повеќе информации ве очекуваме во М Кар. Нашите продажни советници со задоволство ќе ве запознаат со вашиот нов потенцијален член во семејствотото.

Можност за замена на вашето возило, по принципот „Старо за ново”

MINI Countryman ONE

Aкциска цена 30.800 €

РЕДОВНА ЦЕНА НА АВТОМОБИЛОТ СО ИСТА ОПРЕМЕНОСТ 38.370 €
ЗАШТЕДА 7.570 €
ТИП НА ФИНАНСИРАЊЕ АВТОМОБИЛСКИ КРЕДИТ НА ГОДИШНИ РАТИ
ГОДИШНА РАТА 7.700 €
БРОЈ НА ГОДИШНИ РАТИ 4
КАМАТА 0%
ЗАФАТНИНА (CM3) 1499
МОЌНОСТ КС (KW) 102 (75)
МЕНУВАЧ STEPTRONIC 7-СТЕПЕНА АВТОМАТСКА ТРАНСМИСИЈА СО ДВОЈНА СПОЈКА
МАКСИМАЛНА БРЗИНА 180 KM/H
ЗАБРЗУВАЊЕ 0-100 KM/H 12 SEC
Оваа возбудлива понуда вклучува одличен пакет опрема: бензински MINI TwinPower Turbo Мотор со 102 КС, 7-степен автоматски менувач, 17” алуминиумски наплатоци “ Channel Spoke Black “, Црни кровни шини, “ Piano Black “ надворешни елементи, паркинг сензори и камера за паркирање назад, спортски кожен управувач, 2 зонски автоматски клима уред, Радио MINI Visual Boost ,содржи 8,8” Touch дисплеј со 2 дополнителни звучници и целосно поврзување со мобилен телефон, Систем за комфорен пристап , пристап без клуч, MINI Excitement package – Амбиентално осветлување со избор од 12 бои и многу други опции.